MENU

center



center



center



Foto



center



center



center



Foto


dr inż. Krzysztof Łasiński - prezes ZNP w UZ

dyżury:

Wtorek 9.00-10.00

Piątek 11.00-12.00

e-mail, K.Lasinski@eti.uz.zgora.pl tel. wew. 2283











dr inż. Maciej Dzikuć - sekretarz ZNP w UZ

dyżury:

środa 12.00-13.00

e-mail, M.Dzikuc@wez.uz.zgora.pl tel. wew. 2815












dr inż. Piotr Gawłowicz - członek zarządu

dyżury:

Wtorek 13.00-14.30

e-mail, P.Gawlowicz@eti.uz.zgora.pl tel. wew. 4746












dr inż. Sławomir Piontek - członek zarządu

e-mail, S.Piontek@iee.uz.zgora.pl tel. wew. 2346











mgr inż. Sylwester Wiśniewski - członek zarządu

dyżury:

czwartek 11.00-12.00

tel. wew. 2543














mgr Mariola Szydło - członek zarządu

e-mail, M.Szydlo@bu.uz.zgora.pl tel. wew. 2152












mgr Wanda Milczewska - członek zarządu

e-mail, W.Milczewska@bu.uz.zgora.pl tel. wew. 2154














mgr Tomasz Nowak - członek zarządu

e-mail, t.nwoak@wez.uz.zgora.pl tel. wew. 2608